paveikto darbu apskats.

/ ieskaties un apdomā. /

Deko dārzs

SIA “Deko Dārzs” sniedz pilnu pakalpojumu klāstu vairāk nekā 20 gadus Dienvidkurzemes novadā. Savu darbību uzņēmums uzsāka ar stādu audzēšanu pakāpeniski papildinot ar dārzu labiekārtošanas pakalpojumiem

Moderātors Mārcis Ļaksa

Piedāvā pasākuma moderātora pakalpojumus. Sākot no koncertiem un svinīgiem notikumiem līdz konferencēm un diskusiju paneļiem.

Garšu harmonija

Sākums tam visam bija pat nedomājot par kādiem nākotnes plāniem šajā jomā. Reizēm uzcepu kādus kārumus mājiniekiem, ar ko panašķoties pie tējas, kafijas, reizēm arī pagatavoju kādu svētku kūku saviem ģimenes locekļiem. Pa kādai kūkai mani palūdza uzcept arī draugi, radi, kolēģi. Pamazām cepšanas apjomi auga, kamēr nonācu līdz idejai kļūt par reģistrētu mājražotāju konditorejā.

SD Autocentrs

Pie SD Autocentrs ir iespēja iegādāties jaunas Volkswagen zīmola automašīnas, kā arī pārbaudītas mazlietotas automašīnas. Pieejams arī autorizēts Volkswagen un Volkswagen komerctransporta serviss, oriģinālas rezerves daļas un aksesuāri.

Restorāns "Upe"

Restorāns “UPE” piedāvā zāli banketiem, svinībām un konferencēm.
Plašā un mājīgā zāle, ar izsmalcinātu un mūsdienīgu interjeru, spēj uzņemt līdz pat 80 viesiem.

E-liepāja

Darbojās ar un ap datortehniku kopš 2001. gada. Apkalpo un ievieš grāmatvedības programmatūru Lursoft “GRĀLS”.

Vellande

Velmunsku ģimene, kas paralēli darba pienākumiem un ģimenes dzīvei, pamazām iet savu sapņu virzienā – ir uzsākuši bioloģisko saimniecību un nu jau arī uzsāk ceļu uz tūrisma attīstību.

Telegift

Piedāvā sagatavot dāvanu grozu un nogādāt tieši rokās jebkurā vietā Latvijā – pilsētā vai laukos!

Miera osta

Vistīrākā jūra, visbaltākās smiltis, priežu meža reibinošais svaigums. Romantiķiem- namiņi kokos, atpūtniekiem-ērti kempinga namiņi, ekskluzīvi- pirtiņa pašā jūras krastā. Telšu laukumi, nojumes, grili un ugunskura vietas. Brauc un baudi atpūtu īstā Miera ostā!

Burziņi

Viesu nams „Burziņi” atrodas pavisam netālu no Kuldīgas, tikai 3km attālumā no centra. Lai arī esam tuvu pilsētai, mūsu pagalmā pavasaros un vasarā varam baudīt putnu čalas un ziemas periodā šad tad pāri pagalmam aizcilpo kāds zaķēns vai blakus esošajos…

Annyfit

Sertificēta fitnesa trenere Annija Roga.
Daudzkārtēja godalgotu vietu ieguvēja powerliftingā kopš 2014.gada. Aktīvi darbojas kā veselīga dzīvesveida piekritēja un izplatītāja sociālajos tīklos ar nu jau 14 + tūkstošiem sekotāju, kurus iedvesmo uzlabot gan savu veselību, pašsajūtu, gan arī ārējo izskatu.

Perfection86

Auto restaurācija/krāsošana Liepājā.

Amberpica

Piedāvā gardas, sātīgas picas, ar plašāko picu klāstu Liepājā. 30cm picas ir sātīgākas, nekā citos ēdināšanas uzņēmumos 50cm picas, par to jau daudzi klienti esot pārliecinājušies.

Merano

Autoserviss ar auto remontu nodarbojas kopš 1993. gada.