Mājaslapu administrēšana

Katrai mājas lapai ir nepieciešama administrēšana. isDEV.lv piedāvā iespēju administrēt mājas lapu jūsu vietā, lai tā vienmēr būtu atjaunota un droša. Ik pa laikam – mājas lapas sistēma un tās spraudņi tiek atjaunoti, lai nodrošinātu mājaslapas ātrdarbību un aizlāpītu caurumus pa kuriem ļaunprātīgi lietotāji tai var kaitēt.

Kāpēc mājaslapai nepieciešama administrēšana ?

Pēc mājas lapas izveides ir nepieciešama tās administrēšana. Administrēšanā ietilpst: jauna satura pievienošana, pluginu (papildprogrammu) atjauninājumu veikšana, rezerves kopiju (back up) veidošana un mājas lapas apmeklētāju statistikas apkopošana. Periodiski visas šīs funkcijas ir jāveic, lai mājas lapa būtu aktīva un droša.

Pakalpojuma izmaksas ir individuālas un atkarīgas no veicamā darba apjoma. Minimālās izmaksas ir no 30EUR līdz 300EUR mēnesī atkarībā no izvēlētā pakalpojuma veida. Lai uzzinātu precīzas pakalpojumu izmaksas, sazinies ar isDEV.lv komanda spētu noteikt precīzas izmaksas tieši Jūsu projektam.

Mājaslapas administrēšana ir pavisam svarīga lieta, lai uzturētu mājaslapu darbībā un atbilstoši jūsu vajadzībām. Tas var ietvert darbības, piemēram, satura atjaunināšanu, dizaina izmaiņas, datu bāzes pārvaldīšanu, kā arī citas tehniskās darbības, kas nepieciešamas, lai uzturētu mājaslapu darbībā un saglabātu tās integritāti. Mājaslapas administrēšana var arī palīdzēt jums izpildīt mājaslapas mērķus, piemēram, palielināt apmeklētāju skaitu, uzlabot lietotāja pieredzi vai veicināt pārdošanas.

Ar ko mēs esam labāki ?

Pieredzējusi komanda

Mūsu isDEV.lv komandā strādā pieredzējuši profesionāļi, kas palīdzēs uzturēt Jūsu mājaslapu drošu.

Cena

Novērtējam esošo situāciju pasaulē un piedāvājam klientiem draudzīgas cenas.

Klientu atbalsts 24/7

Saviem klientiem nodrošinām kvalitatīvu klientu atbalstu, lai palīdzētu jebkurā laikā un jautājumā.